USŁUGI


SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO


Dekontaminacja w szpitalu - szpitalna

Grupa Dekontaminacyjna świadczy usługi związane z dezynfekcją, sterylizacją i dekontaminacją w obiektach oraz instytucjach wszelkiego rodzaju. Przede wszystkim jednak swoją ofertę kierujemy do placówek medycznych – takich jak przychodnie, gabinety zabiegowe czy szpitalu. Tam sterylność środowiska jest kluczowa dla bezpieczeństwa pacjentów i poprawności przebiegu procedur medycznych. Efektywna dekontaminacja w szpitalu to nasza domena.

Kontaminacja szpitalna – z nami to nie problem!

Zjawisko takie jak kontaminacja szpitalna jest dla nas codziennością. Do zanieczyszczenia szpitalnych sal, korytarzy czy też gabinetów zabiegowych a nawet laboratoriów badawczych nietrudno – bakterie, wirusy, grzyby i spory są przenoszone choćby przez Pacjentów. Dlatego właśnie tak istotna jest regularna dekontaminacja w szpitalu prowadzona nowoczesnymi, a więc wysoce skutecznymi oraz bezpiecznymi dla otoczenia metodami. Taką oferuje Grupa Dekontaminacyjna

Usługi dekontaminacyjne w szpitalach wykonujemy z wykorzystaniem mikro – aerozolu nadtlenku wodoru. Metoda ta pozwala pozbyć się wszelkich drobnoustrojów z wykorzystaniem wolnych rodników. Proces jest szybki, a jednocześnie nie wymaga wytworzenia specjalnych warunków ostrożności. Gazowa postać H2O2 jest w pełni biodegradowalna, a zarazem nie wchodzi w reakcje ze sprzętem elektronicznym czy powierzchniami narzędzi, pozostawiając je nienaruszone i bezpieczne. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie regularnej i prewencyjnej bądź kryzysowej dekontaminacji w szpitalu – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą bliższych informacji o ofercie i przyjmą zlecenie.